^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Kadra

 W Klubie Malucha opiekę nad dziećmi sprawują dwie wykwalifikowane nauczycielki:

Anna Widła  (ciocia Ania)
Właściciel Klubu Malucha u Ani. Jestem Absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączy - kierunku Nauczanie Początkowe z wychowaniem muzycznym, oraz Wszechnicy Świętokszyszkiej - kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Obecnie jestem na drugim roku studiów podyplomowych w Limanowej na kierunku Logopedia.
Posiadam również ukończony kurs wychowawcy kolonijnego a także animatora diecezji tarnowskiej. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, jako animator, niania, oraz od roku jako nauczyciel w Klubie Malucha.
Jestem osobą kreatywną, mającą dobry kontakt z dziećmi, i pełną pomysłów. Moją pasją jest opieka nad dziećmi i muzyka, którą często zarażam swoich podopiecznych. Klub Malucha to moje największe marzenie, które spełniam każdego dnia poprzez wspólną zabawę, naukę
i pracę.

Monika Badyla (ciocia Monia)
Nauczyciel w Klubie Malucha u Ani. Jestem absolwentką  Małopolskiej Szkoły Wyższej w Brzesku –  kierunek Pedagogika  opiekuńczo- wychowawcza oraz Wyższej Szkoły Ekonomi, Turystyki i Nauk Społecznych w Myślenicach- kierunek Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z terapią pedagogiczną. Obecnie jestem na drugim roku Studiów Podyplomowych w Limanowej na kierunku Logopedia. Posiadam kurs animatora zabaw.

 

Magdalena Janiczek
Nauczyciel w Klubie Malucha u Ani. Z zawodu jestem pedagogiem. Ukończyłam studia magisterskie - kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na Akademii Ignatianum w Krakowie oraz podyplomowo pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Ponadto posiadam kursy wychowawcy kolonijnego oraz z zakresu elementów arteterapii w pracy nauczyciela i pedagoga. Prywatnie jestem mamą dwóch córek. Bardzo lubię pracę z dziećmi, daje mi ona dużo satysfakcji.

 

Monika Mikuła
Nauczyciel w Klubie Malucha u Ani. Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie - kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w szkole oraz w przedszkolu, a także jako niania i animator.

motoring.pl  animekbrzesko.pl klubmaluchauani.pl dolinasanki.pl

Copyright © 2013. www.klubmaluchauani.pl Rights Reserved.