^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Opinie rodziców o Klubie

 

Klub Malucha to fajna sprawa i bardzo się cieszę, że mam możliwość doświadczyć nowej jakości pracy z dziećmi.
Widać jak praca z małymi dziećmi i tymi nie co większymi dziećmi jest prowadzona. Dużą uwagę jaka jest kierowana na rozwój malucha poprzez zabawę, gry i wspólne ćwiczenia, gdzie dziecko nawet nie zauważa, że w ten sposób czegoś się uczy (a uczy się bardzo dużo na swoim etapie życia). Te działania prowadzą do rozwoju umiejętności dziecka, które panie doskonale potrafią zauważyć i pielęgnować.
Nauczycielki są świetnie przygotowane i ciągle dbają o swój rozwój i poszerzanie wiedzy.
Klimat jak w domu, a wtedy dziecko nie czuje zbyt dużej różnicy w otoczeniu, oprócz tego że tych dzieci jest nico więcej niż w domu. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam innym mamom, bo myślę, że tak jak moje spełnione będą i ich oczekiwania w stosunku do dziecka i całej reszty.

MAMA ELŻBIETA

Drodzy rodzice. Bardzo polecam Wam Klub Malucha u Ani.
     Początek w Klubie był dla mojego syna trudnym okresem. Adrian płakał i chciał wracać do domu. Wtedy cioci Ania i Monia poświęciły mu ogromnie dużo uwagi. Były z nim cały czas – przytulały i wspierały. Dlatego ten trudny czas szybko minął, a Adi płacze w sobotę rano, że mama nie jedzie z nim do Klubiku.
   Opiekunki w Klubie są ciepłe troskliwe, dbają o rozwój intelektualny dzieci, wychowawczy i fizyczny. Są bardzo zaangażowane i chociaż mają doskonałe przygotowanie pedagogiczne cały czas się doszkalają.
    Dzieciaki wykonują mnóstwo prac plastycznych, organizowane są przedstawienia dla rodziców, dzieci jeżdżą na wycieczki, cały czas chodzą na spacery, poznają przyrodę, uczą się empatii, samodzielności i zaradności.
       Klub Malucha u Ani to  „drugi dom” dla naszego syna.

                                                                                                                     MAMA URSZULA

   Moja córka już od kilku miesięcy uczęszcza do Klubu Malucha. Przebywanie wśród dzieci, pod troskliwą i profesjonalną opieką spowodowało, że moje dziecko rozwinęło umiejętności plastyczne, muzyczne i stało się bardzo samodzielne. Moja córka jest w Klubie Malucha codziennie, a ja mam pewność, że jest w bezpiecznym miejscu pod bardzo dobrą opieką.

MAMA DOROTA

 

Copyright © 2013. www.klubmaluchauani.pl Rights Reserved.